Loreta Homes Pyšely
Loreta Homes Pyšely
Masterplan
O projektu: 

Developerský a realitní projekt Loreta Homes Pyšely vytváří přirozenou rezidenční lokalitu rodinného bydlení, navrženou ve spolupráci s ateliérem Free Architects. Tito přední architekti a designeři vytvořili pro danou lokalitu urbanistickou studii, která dokonale reflektuje krajinný ráz a v souladu s ním citlivě vnáší rodinné domy do malebného prostředí Posázaví.

Stylové rodinné domy projektu Loreta Homes Pyšely svým umístěním nabízejí jedinečnou přírodní scenérii s množstvím přírodních a klidných míst pro rekreaci i sportovně rekreační aktivity jako je cyklistika, pěší turistika, tenis či golf. Loreta Homes podporuje aktivní životní styl a dává prostor kvalitnímu designu spolu s novým rozměrem architektonického pojetí.

Projekt myslí na budoucnost a proto bere ohled i na provozní náklady domu. V praxi to znamená bohaté zateplení střešního a obvodového pláště, jedinečné řešení oken a preciznost v provádění stavebních prací, které zajistí maximální úsporu energií.

Loreta Homes uspokojí požadavky, jak úspěšných a často velmi zaneprázdněných lidí, věnujících většinu svého času práci, tak i lidí v seniorském věku, kteří chtějí zlepšit kvalitu svého osobního života.

O NÁS:

Loreta Homes Pyšely je projekt společnosti SLÁDEK GROUP, a.s. – developera a renomované stavební společnosti s dlouholetou tradicí, bohatými zkušenostmi, výbornými referencemi s cílem nabídnout klientům profesionální, maximálně kvalitní služby a produkty.

O LOKALITĚ:

Celková rozloha pozemků je cca 76 tis. m2 a jednotlivé pozemky mají velikost 603 – 1923 m2. Projekt navazuje na centrum města a je v dochozí vzdálenosti golfového resortu Loreta. Pozemky jsou mírně svažité s jihovýchodní až jihozápadní orientací. Většina pozemků poskytuje malebný výhled do okolní krajiny lemované vzrostlou vegetací stromů. Výborná dostupnost na D1 umožňuje rychlé spojení s metropolí hlavního města – pouhých 20 minut automobilem. Každodenní cestování do Prahy usnadňuje i napojení na Pražský okruh, pravidelné autobusové linky Pražské integrované dopravy či vlakové spojení.

Pyšely patří mezi města s bohatou historií, kulturním životem a občanskou vybaveností obchodů, restaurací, školy, školky, lékaře a dalších služeb.

SLOVO ARCHITEKTA:


Schopnost porozumět přírodě, jejíž jsme součástí, jejím zákonům, umění vnímat vlnění terénu, proudění větru, běh slunce po obloze, nám umožnilo vytvořit rodinné domy, které mají, terasy v závětří, prosluněné obývací pokoje a krásný výhled na dokonale udržovanou krajinu golfového hřiště.
Lidský život je velkým příběhem a zdrojem inspirace a proto chápeme dům nejen jako splnění materiální potřeby.
Každá parcela má svoji atmosféru. Z některé dýchá klid, jiná je aktivní, městská nebo romantická. Pro člověka hledajícího klid a harmonii se hodí parcely v horní části svahu, umístěné nejseverněji. Naopak tomu, kdo potřebuje vidět lidi na ulici, sledovat novinky, být v centru dění a na počátku všeho, bude vyhovovat klasická ulice hned u vstupu do čtvrti. Největší výhled ze svých teras nabízí vily v centru lokality. Domy na okraji jsou určené lidem, kteří nechtějí žít ve městě, protože jim chybí les a zahrada pro děti.
Okolí lokality Loreta Homes Pyšely tvoří pole, lesy a dokonalá krajina golfového hřiště.
Čtvrť je protkaná uličkami pro rychlý přístup do krásného okolí a hlavně na golfové hřiště Loreta. Proč trávit čas v dopravní zácpě na cestě na oblíbené hřiště, když můžete bydlet uprostřed něj.

Kontaktujte nás


Tento formulář slouží k odeslání obecného dotazu k projektu prodejci. Pro odeslání žádosti o rezervaci jednotky/nemovitosti prosím použijte formulář v detailu jednotky/nemovitosti – viz. Ceník.